hakkimizda

Hakkimizda

Biz Kimiz? 

1994 Yılından günümüze kadar bir çok sektöre Sepetli vinç hizmetleri veren uzman ekibimiz verdiği kaliteli  ve güvenilir hizmetten dolayı ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllaca süregelen vinç & platform hizmetlerinde  karşılıklı güven ve anlayış içerisinde, çalışmaktayız.

Tüm teknoloji ve gelişimi yakından takip eden ve sürekli gelişen uzman ekip tecrübesiyle hareket etmektedir.

Sepetli vinç ve platform hizmetleri olarak siz değerli müşterilerine kendi sektöründe öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.

Firmamız Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği kaliteli,güven ve  hizmet  çizgisinden ayrılmamıştır.! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir.

Sepetli vinç & platform çalışma çalıştırma konusunda yer ve zemin etüdü gibi terttütde kaldığınız sorunları gerektiğinde yerinde tespit ederek çözüme kavuşturmak...bizim işimiz….

İletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp tecrübeli uzman arkadaşlarımızla karşılıklı diyalog ile çözüme kavuşturmak için 7/24 buradayız… 

Gürvinç olarak amacımız talep etmiş olduğunuz tüm sepetli vinç kiralama ihtiyaçlarınıza uzman kadromuzla çözüm üretmektir. 16 metreden 30 metreye kadar ihtiyaçlarınız için Gün içerisinde 7/24 firmamızı arayarak bildirmeniz durumunda en uygun fiyatlarımız ile sizlerin taleplerinize çözüm getiriyoruz….

+27 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.